top of page

ARACINIZ İLE İLGİLİ HER TÜR BAKIM/ONARIM İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ

arac-ariza.png
ELEKTRİK/ELEKTRONİK

Aracınızda bir elektrik/elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda arızanın tespiti konusunda sistem uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Son teknoloji arıza tespit/giderme ekipmanlarının desteği ile muhtemel sorun kaynaklarını belirleyebilir ve elektrik/elektronik/yazılım sistemi sorunlarını en etkin şekilde çözümleyebilirler.

KAPORTA

Kaporta servisimiz her türlü kaporta sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir. Uzman servis departmanlarımızın planlı ve koordineli işbriliği sayesinde her marka ve model hasarlı araçlarınızın işlemleri fabrika çıkış ölçüleri doğrultusunda yapılmaktadır

PERİYODİK BAKIM

Aracınızın, hem genel muayene hem de egzoz emisyon testlerinin, kanunlar gereği her iki yılda bir yapılması gerekir. uygun maliyetli kontrolü, aracınızın trafiğe uygun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgiler verir. Bu da sadece kazaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda cezalardan ve pahalı onarım işlemlerinden kaçınmanızı da sağlar..

BOYA

Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli anlayışımız doğrultusunda, araçlarınızın boya ve rötuş işlemlerine belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde müdahale etmekteyiz. Parça boyama, lokal boya tamiri, komple boyama, tampon boyama, mini onarım, pasta/cila ve boya koruma hizmetlerimiz ile aracınızı ilk günkü haline getirmekteyiz. 

MOTOR/MEKANİK

Günümüzde otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı hale gelmektedir.  Aracınızın ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını garanti edecek şekilde kalmasını sağlamak için Uçar Otomotiv servis uzmanlarımız, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı tetkik eder

AKÜ DEĞİŞİMİ

Tekleyen marş motorları ve yolda kalan araçlar. Kimyasal işlemler düşük sıcaklıklarda yavaşladığı ve motorda daha büyük sürtünme direnci meydana geldiği için sorunun sebebi genellikle zayıf aküdür. Düzenli akü kontrolü ile gelecekteki muhtemel problemlerin önüne geçebilirsiniz, yine de gerekli olduğunda her zaman değiştirme işlemi yapabiliriz.

Uçar otomotiv'de, aracınız sizin olduğu kadar bizim içinde değerlidir. Tüm bakım ve onarım işlemlerini Yetkili Servisimizde yaptırın, otomobiliniz otomobil olarak kalsın. Aracınızın hep ilk günkü gibi kalması için "Uçar Otomotiv Araç Hastanesi Servisi" ile kapsamlı periyodik bakım, araç muayenesi öncesi uykularınız kaçmasın, içiniz rahat olsun diye sizler için sunduğumuz araç muayenesi öncesi Check – Up hizmeti ve aracını servise bırakacak vakit bulamayanlar için "Online Randevu Sistemi" hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her şey burada. Davetsiz sürprizlerin önüne geçmek için uzmanlarımız, tam incelemeden veya resmi inceleme vakti gelmeden önce sizin için bir kabul kontrolü yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

bottom of page