top of page
SHOWROOM'UMUZDA SiZLERi
"UÇURMAK" iÇiN BEKLiYORUZ

Altunizade Uçar Plaza Showroom'umuzda, yepyeni modellerimizi benzersiz fiyatlar ve özel kampanya avantajları ile sunmak için sizleri bekliyoruz. Bırakın siz sıcak kahvenizi yudumlarken, satış yetkilimiz size en son Hyundai yeniliklerini anlatsın. 

ARAÇLARINIZ BiZE EMANET

Altunizade Uçar Plaza Servisimizde, deneyimli kadromuz, aracınız ile ilgili her türlü tamir-bakım-boya-kaporta hizmetlerini vermektedir. Lütfen aracınız ile ilgili servis randevusu için yandaki linki kullanın.

AVANTAJLI FiYATLARLA HYUNDAI SAHiBi OLUN

Uçar Otomotiv farkı ile siz de yepyeni bir Hyundai araca sahip olun. Uçar Otomotiv'de, peşin alımlara özel avantajlar sunulurken, nakit desteği yerine kredi kullanmak isteyenler için de fırsatlar sizleri bekliyor. 

Tuscon 315x140.png

Fiyat Listesi

Kredi Başvuru Evrakları

Kredi Hesaplama

Araçlar

i20 271x203.png

i20

Kalbin seni asla yanıltmaz.

Elentra 271x203.png

ELANTRA

Hayat senin, cesurca yaşa.

Kona 271x203.png

KONA

Hayatı özgür yaşa.

tuscon2 271x203.png

TUCSON

Gerçek gücü hisset.

HYUNDAI UÇAR PLAZA'DAN
"SiZi UÇURACAK FIRSATLAR"

1957 yılında Atatürk'ün son dönem şoförü Sn.Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 60 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi ile kaliteli hizmet ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla, değerli müşterilerimiz için, en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Uçar Otomotiv olarak, Hyundai markasıyla aldığımız ödüller ile, hedeflerimizi daha ileriye taşıyarak, sektördeki iddiamızı sürdürmekteyiz.

SiZE KAPIMIZ
HER ZAMAN AÇIK
AVANTAJLI FiYATLAR
SİZE ÖZEL KAMPANYALAR
PROFESYONEL KADROMUZ
DENEYiMLi SERViS EKiBiMiZ
Bize her konuda yazabilirsiniz çünkü,
"UÇAR SİZİ DİNLİYOR"

"Bu formu doldurarak verilen bilgilerin, Uçar Otomotiv tarafından, kampanya ve bilgilendirmede kullanılmasına izin veriyorsunuz"

Teşekkürler! Mesajınız alınmıştır.

bottom of page